CZ | EN
 

Hockey Legends Cup Brno 2016 - Rozpis ledu

SKUPINA A SKUPINA B
EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK LIMHAMNS OLDTIMERS
HORNY STEEDZ HC London HC LDN Kladno
HC SLOVAN GARDA Ústí n Labem LOKOMOTIVA Brno
HC BÍLÍ TYGŘI Liberec HC GENEVE SERVETTE
HC HOKR Pardubice HC SAMRAU UFA

 

Pátek / Friday 8.4.2016

  Čas / Time

Led.plocha

/ Ice ring

TEAM TEAM SKORE BODY
# 1 10:00 1 LOKOMOTIVA Brno HC SAMRAU UFA 7 : 3 2 : 0
# 2 11:00 1 HC HOKR Pardubice EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK 7 : 0 2 : 0
# 3 11:00 2 LIMHAMNS OLDTIMERS HC LDN KLADNO 1 : 1 1 : 1
# 4 12:00 1 HORNY STEEDZ HC London HC SLOVAN GARDA Ústí n Labem 2 : 2 1 : 1
# 5 13:00 1 HC GENEVE SERVETTE HC SAMRAU UFA 0 : 2 0 : 2
# 6 14:00 1 HC BÍLÍ TYGŘI Liberec EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK 5 : 1 2 : 0
# 7 15:00 1 HC LDN KLADNO LOKOMOTIVA Brno 0 : 1 0 : 2
# 8 15:00 2 HC HOKR Pardubice HORNY STEEDZ HC London 4 : 0 2 : 0
# 9 16:00 1 HC SLOVAN GARDA Ústí n Labem HC BÍLÍ TYGŘI Liberec 4 : 4 1 : 1
# 10 16:00 2 HC GENEVE SERVETTE LIMHAMNS OLDTIMERS 3 : 0 2 : 0

 

Sobota / Saturday 9.4.2016

  Čas / Time

Led.plocha

/ Ice ring

TEAM TEAM SKORE BODY
# 11 10:00 1 EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK HORNY STEEDZ HC London 1 : 5 0 : 2
# 12 10:00 2 HC LDN KLADNO HC SAMRAU UFA 3 : 0 2 : 0
# 13 11:00 1 HC SLOVAN GARDA Ústí n Labem HC HOKR Pardubice 2 : 5 0 : 2
# 14 12:00 1 LOKOMOTIVA Brno HC GENEVE SERVETTE 3 : 1 2 : 0
# 15 13:00 2 HC BÍLÍ TYGŘI Liberec HORNY STEEDZ HC London 4 : 4 1 : 1
# 16 13:00 1 HC SAMRAU UFA LIMHAMNS OLDTIMERS 4 : 1 2 : 0
# 17 14:00 1 HC SLOVAN GARDA Ústí n Labem EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK 7 : 0 2 : 0
# 18 15:00 1 HC LDN KLADNO HC GENEVE SERVETTE 1 : 4 0 : 2
# 19 16:00 1 HC BÍLÍ TYGŘI Liberec HC HOKR Pardubice 0 : 0 1 : 1
# 20 16:00 2 LOKOMOTIVA Brno LIMHAMNS OLDTIMERS 5 : 1  2 : 0

 

Neděle / Sunday 10.4.2016 Finále

  Čas / Time Led.plocha / Ice ring TEAM TEAM SKORE POŘADÍ
# 1 10:00 1 EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK LIMHAMNS OLDTIMERS 0 : 7 10 : 9
# 2 11:00 1 HORNY STEEDZ HC London HC LDN Kladno 3 : 3 7 : 7
# 3 12:00 1 HC SLOVAN GARDA Ústí n Labem HC GENEVE SERVETTE 9 : 3 5 : 6
# 4 13:00 1 HC BÍLÍ TYGŘI Liberec HC SAMRAU UFA 4 : 2 3 : 4
# 5 14:00 1 HC HOKR Pardubice LOKOMOTIVA Brno 1 : 4 2 : 1

 

PO DOBU CELÉHO TURNAJE VSTUPNÉ ZDARMA

SKUPNA A

 

  SKUPNA A AUGSBURG   LONDON     ÚSTÍ/N/L    LIBEREC  PARDUBICE BODY   SKORE  POŘADÍ
1 EISHOCKEY-GEM WOODSTOCK   1 5 0 7 1 5 0 7 0 2 24 5.
  AUGSBURG
2 HORNY STEEDZ HC 5 1   2 2 4 4 0 4 4 11 11 4.
  LONDON
3 HC SLOVAN GARDA 7 0 2 2   4 4 2 5 4 15 11 3.
  ÚSTÍ NAD LABEM
4 HC BÍLÍ TYGŘI 5 1 4 4 4 4   0 0 5 13 9 2.
  LIBEREC
5 HC HOKR 7 0 4 0 5 2 0 0   7 16 2 1.
  PARDUBICE

 

SKUPNA B

 

  SKUPNA B   SVEDEN   KLADNO     BRNO    GENEVE      UFA     BODY   SKORE  POŘADÍ
1 LIMHAMNS OLDTIMERS 1962   1 1 1 5 0 3 1 4 1 3 13 5.
  SVEDEN
2 HC LDN KLADNO 1 1   0 1 1 4 3 0 3 5 6 4.
  KLADNO
3 LOKOMOTIVA 5 1 1 0   3 1 7 3 8 15 5 1.
  BRNO
4 HC GENEVE SERVETTE 1905 3 0 4 1 1 3   0 2 4 8 6 3.
  GENEVE
5 HC SAMRAU UFA 4 1 0 3 3 7 2 0   4 9 11 2.
  UFA